مهارت هایی که باید یه معامله گر کسب کند

برای برتری در هر فعالیتی چه ذهنی، چه معامله گری و چه جسمی، مانند شنا باید مهارت های تخصصی را یاد بگیریم. این مهارت ها به ما الزامات لازم برای نگاه کردن، فکر کردن، و رفتار در قبال رویدادها را به شیوه ای متفاوت از آنچه ممکن است به آن عادت کنیم یا آنچه که ممکن است به ما آموخته شده باشد، می دهد.
با این حال، فراتر از مکانیک محض فعالیت که هر کسی می تواند بر یک روش تفکر خاص یا استراتژی که منجر به برتری می شود تسلط یابد.
هر روش تفکر به مجموعه ای از رویکردها به اهداف و مشکلات نیاز دارد. این رویکردها ممکن است بهتر به عنوان تکنیک های ذهنی و حتی مهارت های کاربرد فکر توصیف شوند. به عنوان مثال، یکی از این مهارت ها ممکن است توانایی شناسایی شرایطی باشد که منجر به ایجاد یک خطای تجاری مشترک قبل از وقوع آن می شود.

تکنیک ها یا مهارت های دیگر عبارتند از:
۱. دینامیک دستیابی به هدف را یاد بگیرید تا بتوانید روی چیزی که می خواهید و نه چیزی که از آن می ترسید، تمرکز مثبت داشته باشید.
۲. یاد بگیرید که چگونه مهارت هایی را که برای پیشرفت به عنوان یک تاجر نیاز دارید، بشناسید و سپس به جای پول که صرفا یک محصول جانبی از مهارت های شما است، روی توسعه این مهارت ها متمرکز شوید.
۳. یاد بگیرید چگونه خود را برای واکنش سریع تر به تغییرات اساسی در شرایط بازار تطبیق دهید.
۴. مشخص کردن میزان ریسکی که با آن احساس راحتی می کنید و سپس یاد می گیرید چگونه آن را به گونه ای گسترش دهید که با توانایی شما در حفظ چشم انداز عینی از فعالیت بازار سازگار باشد.
۵. یاد بگیرید که چگونه معاملات خود را بلافاصله پس از درک فرصت انجام دهید.
۶. یاد بگیرید که چگونه اجازه دهید بازار به شما بگوید چقدر کافی است، به جای اینکه پتانسیل سیستم ارزش شخصی خود را از میزان کافی ارزیابی کنید.
۷. یاد بگیرید چگونه باورهای خود را ساختاربندی کنید تا درک خود را از حرکت بازار کنترل کنید.
۸. یادگیری چگونگی دستیابی به حالت بیطرفی تسبت به بازار و حفظ این حالت
۹. یادگیری چگونگی تشخیص اطلاعات حسی درست و سپس یادگیری نحوه عمل مداوم به آن.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *